Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZDRAVÁ VÝŽIVA, životní styl, léčení (vegan,vegetarián,RAW...)

 Na jaře 2012 jsem se začala intenzivně zajímat o zdravou výživu a zdravý životní styl. Jedním z podnětů, mimo mého syna vegana, bylo shlédnutí dokumentárního filmu Tlustí, nemocní a téměř mrtví: 

ke zhlédnutí zde : rutube.ru/video/1cdea65f20841fb17d63ef5c27d8ace1/

ke stažení zde , CZ titulky

www.ulozto.cz/xdRvzy8/fat-sick-and-nearly-dead-cz-subs-zip

 

to, že se člověk může vyléčit z " nevyléčitelné" nemoci jen změnou stravy a změnou životního stylu mě tak moc nadchlo, že jsem okamžitě objednala nízkootáčkový šnekový odšťavňovač a hledala jsem další informace.

Našla jsem spoustu informací také o tom jak špatně se zachází se zvířaty ve velkochovech, to byl další HODNĚ silný důvod stát se VEGANEM.  

Jsem ráda, že jsem přestala jíst potravu živočišného původu, cítím se mnohem lépe.

V této rubrice budu přidávat různé zajímavé články z internetu a odkazy na videa.

 

 

Příspěvky

Video: Chyby které jsem udělal za 10 let - Durianrider

22. 9. 2012

 V tomto videu Durianrider mluví o tom jak začít se syrovou stravou. Jak ji přizpůsobit aby jste zhubli. Také vám dá spoustu typů ohledně syrové stravy a hubnutí na syrové stravě.

 

Video: Michael Arnstein - Žít na Ovoci

22. 9. 2012

 V tomto videu ze série "Žít na Ovoci", diskutuje elitní maratonec a ultramaratonec Michael Arnstein, jak nízkotučný syrový veganský životní styl podporuje jeho vrcholové výkony a dává nádhernou radu těm, kteří by chtěli přejít na tuto stravu. Tohle je čistá inspirace!

 

Video: Swayze Foster - Proč jím nízkotučnou syrovou stravu

22. 9. 2012

 Swayze Foster konzumuje nízkotučnou syrovou veganskou stravu bohatou na ovoce od roku 2007 a nedokáže si představit, že by jedla jinak. Dívejte se, aby jste se dozvěděli co zdravá a udržitelná syrová strava udělala pro Swayze Foster.

 

Video: Nejlepší řeč jakou kdy uslyšíte - Gary Yourofsky

22. 9. 2012

 Celý projev Garyho Yourofsky o zvířecích právech a veganství na Georgia Tech v létě 2010. Poslechněte si tohoto skvělého řečníka,který zahodí mýty a naplní vaši mysl zajímavými fakty a pomůže Vám udělat etickou volbu pro zdravé srdce a duši. Jeho charismatický, kazatelský styl je jediný svého druhu - povinné vidět pro všechny,kdo se zajímají o zvířata nebo si přejí udělat svět lepším místem k životu.

Pro více informací:
http://ohz.cz/index.php
http://vegan.web-stranky.cz
http://soucitne.cz
http://adaptt.org

 

Video: Prednáška a Diskusia o RAW FOOD na veganfeste - Pepa a Alena

22. 9. 2012

 Veganfest, Brno, 18.2.2012.
www.veganfest.cz

vlastní zkušenosti s vyléčením se živou stravou

 

Video: Dr. Stefania Licari - Žít na Ovoci

22. 9. 2012

 V tomto videu ze série "Žít na Ovoci", ultra maratonka a lékařská doktorka Stefania Licari diskutuje o tom svém úspěchu na nízkotučné syrové vegánské stravě a životním stylu. Stefania konzumuje okolo 95% kalorií ze slaďoučkého ovoce a vypadá a cítí se mlaději, svěžeji a plná života. Na této stravě vylezla Everest a poté snědla na posezení 27 mang. Taky na syrové stravě uběhla 200 kilometrů skrze Saharskou poušť. Nepropásněte toto senzační video!

 

Video: Kolik kalorií denně potřebujeme - Dr. Douglas Graham

22. 9. 2012

 

Video o živé stravě ( české titulky) 80 10 10 Strava - Dr. Douglas Graham

22. 9. 2012

 

V tomto krátkém videu Dr. Douglas Graham, autor knihy "80/10/10 Strava" vysvětluje kolik kalorií denně potřebujeme a jaké jsou zdroje na nízkotučné a nízkoproteinové stravě bohaté na cukry. 

 

Láska je sladší než med i cukr (o slinivce)

4. 9. 2012

 

Rady pro lepší život

4. 9. 2012